Kurumsal

Hizmetlerimiz mühendislik ekibinize değerli bir destek olur ve yeni ürününüzü üretmeye odaklanmak için kendi iç kaynaklarınızı serbest bırakır. Bizi hangi alanda kullanmayı seçerseniz seçin, profesyonel mühendislik hizmetlerimizi projeleriniz için paha biçilmez bir kaynak olarak bulacak ve rekabetin önünde kalmanız için gereken avantajları sağlayacaksınız.

İletişim

Hakkımızda

Tüzünoğlu Kalıp, 1999 yılında Bilal Tüzünoğlu tarafından Güngören-İstanbul’da 80 m2 lik bir alanda kalıp imalat atölyesi olarak kurulmuştur. Kuruluşunun ilk yıllarında faaliyet alanı olarak kesme, delme, şekil verme kalıpları imalatı ile mekanik test numune hazırlama işleri ve talaşlı - talaşsız şekillendirme hizmetleri yapmıştır. 2012 yılından itibaren yeni adresine taşınan firmamız, firma bünyesine kattığı tam otomatik bilgisayar kontrollü tezgâhlar ile birlikte üretim kapasitesini de arttırarak, müşteri taleplerini daha hızlı ve daha ekonomik bir şekilde karşılayıp, makul fiyat, yüksek kalite ve tam zamanında üretim anlayışı ile müşterilerinin güçlü ve güvenilir tedarikçisi olarak yoluna devam etmektedir.

“İşyerinin herhangi bir biriminde herhangi bir gelişmenin olmadığı tek bir gün bile geçirilmemelidir” anlayışı ile yoluna devam eden firmamız, müşterinin en büyük arzularından biri olan makul fiyat ve yüksek kalite olgusunu gerçekleştirmek için sürekli olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Kalite Belgelerimiz